SVĚŘTE SVŮJ ZRAK PROFESIONÁLŮM.  TEL.: 482 311 792

Brýlové obruby

Dioptrické brýle dnes už neslouží pouze jako nevzhledný “rám” dioptrických čoček, které nám předepsal oční lékař, abychom dobře viděli. Stále více je vnímáme jako nepřehlédnutelný módní doplněk, dotvářející naši osobnost. Ze široké nabídky pro vás vybíráme kvalitní, do detailu výborně zpracované obroučky zavedených značek převážně z Francie, Německa, Holandska a Itálie.

V naší oční optice proto máme široký výběr kvalitních obrouček pro nenáročné i nejnáročnější zákazníky.

Zde máte několik odkazů na zajímavé značky z naší nabídky:

Oakley – originální světově věhlasná značka brýlí s dlouholetou tradicí

Ray ban – jsou zárukou té nejvyšší kvality u nás v oční optice

Flair – velice elegantní ručně vyráběné obroučky z materiálu Biosteel a Titan s množstvím originálních řešení

Silhouette – elegantní designová kolekce Minimal Art, pro nejnáročnější také v provedení z 24 karátového zlata s kameny Swarowski

Porsche Design – do každého detailu špičkově provedené pánské obroučky v nadčasovém designu

Parasite – vám vyrazí dech svým futuristickým a extravagantním designem

TAG Heuer – luxusní obroučky z titanu a karbonových vláken, vyráběné pomocí technologií vyvinutých pro Formuli 1

Sluneční brýle musí být vyrobeny z kvalitních materiálů, aby mohly zajistit 100% ochranu vašich očí před UV zářením a oslněním. Brýle prodávané v oční optice mají čočky z materiálů, které nezkreslují barvy ani obraz a obroučky, které se dají jednoduše přizpůsobit podle tvaru hlavy a je možné vsadit do nich i dioptrické sluneční čočky. Pro řidiče jsou určeny brýle polarizační, zabraňující nebezpečnému oslnění odraženým světlem.

V naší nabídce najdete i brýle jiných značek, jako např. Polaroid, Adidas, Dirty Dog ad.

Sportovní brýle slouží k ochraně zraku při vašich sportovních aktivitách. Pro nositele dioptrických brýlí nabízíme celou řadu řešení. Dokonalá korekce pomocí dioptrických vložek nebo speciálně vyrobených dioptrických čoček zajistí dokonalé vidění za všech podmínek.

Adidas, Rudy Project – brýle pro ty, kdo nechtějí dělat kompromisy

Brýle pro nejmenší – máme připravenu celou řadu slunečních a dioptrických brýlí pro děti

SWITCH IT !

Brýlové obroučky SWITCH IT ! byly  odborné veřejnosti poprvé představeny na veletrhu OPTI 2006 v Mnichově, kde okamžitě  zaznamenaly obrovský úspěch. V současné době kolekce SWITCH IT ! čítá již více než šest set modelů v různých barevných odstínech a kombinacích, ze kterých si určitě vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Jedinečnost systému spočívá ve snadné obměně, která uživateli zabere jen pár vteřin. Díky unikátnímu mechanismu lze jednoduchým způsobem vyměnit veškeré brýlové komponenty včetně nosníku a kloubu a bez použití jakýchkoliv nástrojů tak sestavit úplně nový model. Uživatel  potřebuje pouze korekční skla, přičemž vzhled stranic, kloubů a nosníku může přizpůsobit svým individuálním požadavkům. A zdaleka nejde jen o změnu barev. Také materiálové provedení straniček  je více než rozmanité  a sahá od umělé hmoty, kovu, epoxu a HD acetátu až po stranice, potažené pravou kůží nebo džínovinou. Všechny součásti systému jsou plně kompatibilní, takže i na několik let stará skla lze nasadit zcela nové komponenty. Brýle lze koupit nejen jako vrtané, ale i jako obruby. Stranice vrtaných brýlí je možné použít na brýle SWITCH IT ! s obrubou a naopak.

SWITCH IT ! znamená opravdovou revoluci v nošení brýlí a díky  pestrosti  barev, designu a materiálu nabízí zákazníkovi neomezené možnosti kombinování forem a vzorů. Brýle se tak stávají nepostradatelným módním doplňkem, který lze dle potřeby kombinovat například s barvou a stylem  oblečení.