SVĚŘTE SVŮJ ZRAK PROFESIONÁLŮM.  TEL.: 482 311 792

Přijďte nahlédnout do budoucnosti!

Vyzkoušejte v naší optice exkluzivní demonstrační nástroj společnosti Essilor, který Vám umožní vybrat s jistotou vhodné brýlové čočky.

banner_web_1000x1536_NAUTILUS

Varilux 1+1 v naší optice

Nebaví vás neustále hledat brýle na čtení nebo střídat brýle do dálky a na blízko? Řešením jsou multifokální brýlová skla Varilux, která znáte z TV reklamy. Také v naší optice můžete využít oblíbenou akci Varilux 1+1, dva páry brýlových čoček Varilux za cenu jednoho. Připravte se na léto a pořiďte si k čirým brýlovým čočkám sluneční dioptrické brýle Varilux nebo samozabarvovací brýlové čočky Varilux Transitions. Navštivte naši optiku, kde profesionálně změříme Váš zrak a společně vybereme nejvhodnější brýle pro Vás. Neváhejte, akce Varilux 1+1 je platná od 1.3. do 30.6.2016.

VX_hero_sedici_bryle_animace

Akce 1+1 v Oční optice

banner

Nebaví vás neustále střídat své brýle na čtení s brýlemi na dálku? Řešením jsou progresivní brýlová skla VARILUX.

Nyní získáte dva páry VARILUX za cenu jednoho! Co třeba vyzkoušet sluneční dioptrická skla Varilux nebo skla do sportovní obruby?

Akce prodloužena do 31. ledna 2016!

Co jsou progresivní čočky? S jednou brýlovou čočkou jste schopni vidět do blízka, na střední vzdálenost i do dálky. Progresivní čočky umožňují jasné a ostré vidění na všechny vzdálenosti jedním párem brýlí. Není třeba neustále odkládat a nasazovat další brýle. Progresivní čočky jsou dnes nejpoužívanější řešení korekce presbyopie.

Už jste navštívili náš nový VIP optický salón?

Progresivní brýlová skla VARILUX

VX 1+1

Nebaví vás neustále střídat své brýle na čtení s brýlemi na dálku? Řešením jsou progresivní brýlová skla VARILUX.

Nyní získáte dva páry VARILUX za cenu jednoho! Co třeba vyzkoušet sluneční dioptrická skla Varilux nebo skla do sportovní obruby?

Akce trvá jen do 31. prosince 2014!

Co jsou progresivní čočky? Pokračovat ve čtení

Dámské a Pánské jízdy v Cinestaru Liberec

cinestar_partner

Jsme partnerem pravidelných Dámských a Pánských jízd multikina Cinestar Liberec. Brýle světových značek z naší optiky předvádí modelky modelingové agentury Reas Agency jako je Kateřina Průšová, Eliška Bučková a Kateřina Stočesová nebo také herec Mirek Šimůnek.

Svěřte svůj zrak profesionálům

inzerce

Multifokální čočky – převrat v dějinách oční optiky

Zhruba po 40. roce věku se člověku začíná zhoršovat zrak v důsledku tzv. presbyopie čili vetchozrakosti. Souvisí to se ztrátou akomodační schopnosti oka, kdy člověk není schopen zaostřit na krátkou vzdálenost a text musí oddalovat, aby dobře zaostřil. Zkrátka se nám v určitém věku začnou „prodlužovat ruce“. Pokračovat ve čtení

Optika nově nabízí brýle značky Oakley

Nově je u nás v prodeji kolekce slunečních a sportovních brýlí světoznámé značky OAKLEY.

Pokračovat ve čtení

Operace pokleslého obočí (brow-lift)

Projevy stárnutí pleti jsou velmi brzy viditelné zejména na kůži obličeje. Kůže a podkoží ochabuje, s přibývajícím věkem ztrácí kůže svou elasticitu. To je nejvíce patrné kolem očních víček, kolem úst a na čele. Tato část obličeje je funkčně velmi namáhaná, proto se zde vrásky objevují nejdříve. Stále se zvětšují také tukové prolapsy, které způsobují nevzhledné pytlíky nad očima, které působí dojem zamračení, nebo pocit únavy očí. V tomto případě se neprovádí operace horních víček, ale tzv. brow-lift. Pokračovat ve čtení