SVĚŘTE SVŮJ ZRAK PROFESIONÁLŮM.  TEL.: 482 311 792

Operace pokleslého obočí (brow-lift)

Projevy stárnutí pleti jsou velmi brzy viditelné zejména na kůži obličeje. Kůže a podkoží ochabuje, s přibývajícím věkem ztrácí kůže svou elasticitu. To je nejvíce patrné kolem očních víček, kolem úst a na čele. Tato část obličeje je funkčně velmi namáhaná, proto se zde vrásky objevují nejdříve. Stále se zvětšují také tukové prolapsy, které způsobují nevzhledné pytlíky nad očima, které působí dojem zamračení, nebo pocit únavy očí. V tomto případě se neprovádí operace horních víček, ale tzv. brow-lift.

Brow lift je operace zvednutí obočí od linie řas. Operace je vhodná pro obě pohlaví, protože na pokleslé obočí trpí ženy i muži. Operace spočívá v odejmutí kůže nad obočím, které však zachová správnou hybnost očních víček, které se bez problému po operaci zavírají. Před zákrokem samotným dochází k sezení, kde se chirurg ujistí o zdravotním stavu klienta a o tom jaké užívá léky, aby nedošlo ke komplikacím. Zákrok se může provádět pod místním znecitlivěním, ale tato operace je komplikovanější, než zákrok na horních víčkách, takže může být operace složitější a náročnější, ale klient se o jejím průběhu předem dozví při konzultaci. Výsledky bývají dobré a dlouhodobé.

Operaci provádí renomovaní chirurgové naší kliniky, kteří ke klientům přistupují s lidskostí a trpělivostí přímo na naší klinice, která disponuje moderním vybavením a postupy, které zaručují špičkové provedení operační i pooperační fáze výkonu.

Náš personál vás rád obeznámí s detaily operace osobně na naší klinice.